Cutit pentru feliat WILLIAM, 20 cm,otel inoxidabil
59,90 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- În stoc la nobilacasa.ro
- Vândut de nobilacasa.ro
- Comandă direct la magazin
- 2 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 44 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Cutit pentru feliat WILLIAM, 20 cm,otel inoxidabil
59,90 RON
Esti pasionat de gatit sau pur si simplu vrei sa-ti echipezi bucataria cu cutite profesionale de calitate? Alege cutite realizate din inox de calitate germana si usureaza-ti munca in bucatarie folosind diferite tipuri de cutite pentru diverse procese de taiere. Descopera colectia noastra William, care contine toate cutitele esentiale pentru orice bucatarie bine echipata: cutit pentru decojit, cutit universal, cutit pentru feliat, cutit pentru feliat paine si cutitul bucatarului Cutitele realizate din inox de calitate germana sunt renumite pentru durabilitatea si performanta lor. Materialul de inalta calitate asigura lame ascutite care rezista in timp si fac fata chiar si celor mai exigente sarcini culinare. Cu aceste cutite, vei putea sa tai, sa feliezi si sa decojesti cu usurinta, imbunatatindu-ti considerabil experienta de gatit. Alege cutitul pentru feliat WILLIAM
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Vine Cutit pentru feliat WILLIAM, 20 cm,otel inoxidabil asamblat sau trebuie montat?
Majoritatea pieselor de mobilier, inclusiv Cutit pentru feliat WILLIAM, 20 cm,otel inoxidabil, se livrează demontate, în colete plate, cu instrucțiuni și feronerie incluse — asamblarea acasă durează de regulă între 30 de minute și câteva ore, cu scule de bază. Unele magazine, printre care poate și nobilacasa.ro, oferă contra cost serviciu de montaj la livrare; verifică opțiunea în pagina produsului din magazin înainte de comandă.
Ce dimensiuni are Cutit pentru feliat WILLIAM, 20 cm,otel inoxidabil și cum verific dacă se potrivește?
Dimensiunile exacte ale Cutit pentru feliat WILLIAM, 20 cm,otel inoxidabil — lungime, lățime, înălțime și, unde e cazul, gabaritul coletelor — sunt afișate în pagina produsului de la magazinul nobilacasa.ro. Măsoară locul din cameră, dar nu uita traseul: uși, casa scării, lift. La canapele și dulapuri, gabaritul coletului contează la fel de mult ca dimensiunea finală a piesei montate.
Cât mă costă în total Cutit pentru feliat WILLIAM, 20 cm,otel inoxidabil?
Cutit pentru feliat WILLIAM, 20 cm,otel inoxidabil are acum prețul de 59.90 RON (TVA inclus) la magazinul nobilacasa.ro — cifră preluată automat din feedul magazinului. La mobilier, adaugă în calcul transportul: piesele voluminoase pot avea taxă de livrare dedicată, iar montajul, dacă îl vrei, se plătește separat. Totalul final îl vezi la checkout, pe site-ul magazinului.
Cum plătesc Cutit pentru feliat WILLIAM, 20 cm,otel inoxidabil?
Plata pentru Cutit pentru feliat WILLIAM, 20 cm,otel inoxidabil se face la magazinul nobilacasa.ro: card online prin procesator securizat, ramburs la livrare sau — util la mobilierul cu valoare mare — plata în rate prin cardurile de cumpărături acceptate de magazin. DomusMobila.ro nu intervine în tranzacție și nu îți vede datele de plată; noi doar te-am ajutat să găsești oferta.
Ce se întâmplă dacă Cutit pentru feliat WILLIAM, 20 cm,otel inoxidabil nu arată bine la mine acasă?
Ai 14 zile calendaristice de la livrare să returnezi Cutit pentru feliat WILLIAM, 20 cm,otel inoxidabil fără să dai explicații (OUG 34/2014). Condiția practică la mobilier: produsul să fie complet, în starea primită — ideal în ambalajul original, mai ales dacă nu l-ai asamblat. Ține cont că la piesele voluminoase costul transportului de retur cade de regulă în sarcina ta; procedura exactă e în politica magazinului nobilacasa.ro.
În cât timp ajunge Cutit pentru feliat WILLIAM, 20 cm,otel inoxidabil la mine?
Depinde de gabarit: accesoriile pleacă prin curier standard și ajung în 1-3 zile lucrătoare, iar mobilierul voluminos ca Cutit pentru feliat WILLIAM, 20 cm,otel inoxidabil poate merge prin transport dedicat, cu termen de 3-7 zile lucrătoare și programare telefonică la livrare. Detaliile exacte ți le dă magazinul nobilacasa.ro la finalizarea comenzii. Sfat: nu programa montajul înainte să ai coletele la ușă.
Ce garanție primesc la Cutit pentru feliat WILLIAM, 20 cm,otel inoxidabil?
Pentru Cutit pentru feliat WILLIAM, 20 cm,otel inoxidabil magazinul nobilacasa.ro răspunde prin garanția legală de conformitate de minimum 2 ani (Legea 449/2003 + OUG 140/2021): balamale defecte, feronerie lipsă, blat crăpat din fabricație — toate se remediază prin reparare, înlocuire sau restituirea banilor. Verifică coletele la primire și semnalează transportatorului eventualele lovituri; factura din colet e actul tău de garanție.
E disponibil Cutit pentru feliat WILLIAM, 20 cm,otel inoxidabil chiar acum?
Statusul din feedul magazinului nobilacasa.ro spune: în stoc. La mobilier, disponibilitatea merită tratată serios — seriile de producție se schimbă, iar o piesă epuizată poate reveni în alt finisaj sau deloc. Dacă piesa e în stoc și dimensiunile îți convin, finalizează comanda; dacă nu, caută pe DomusMobila.ro modele echivalente de la alte magazine partenere.
De ce comanda Cutit pentru feliat WILLIAM, 20 cm,otel inoxidabil nu se face direct pe DomusMobila.ro?
Pentru că noi suntem vitrina, nu depozitul. DomusMobila.ro adună într-un singur loc ofertele de mobilier ale magazinelor partenere ca să compari prețuri și modele fără să sari între zece tab-uri. Stocul, plata, transportul și garanția pentru Cutit pentru feliat WILLIAM, 20 cm,otel inoxidabil aparțin magazinului nobilacasa.ro, la care închei efectiv comanda. Dacă datele diferă între noi și magazin, cele din magazin primează.
Aștept o reducere la Cutit pentru feliat WILLIAM, 20 cm,otel inoxidabil sau cumpăr acum?
Prețul de azi, 59.90 RON, vine direct din feedul nobilacasa.ro și se actualizează automat — dacă magazinul taie prețul, vezi imediat aici. La mobilier reducerile apar ciclic, la schimbările de colecție și de Black Friday, dar și stocurile se epuizează definitiv mai des decât la alte produse. Dacă piesa e exact ce cauți și dimensiunile bat, așteptarea are și ea un preț.
Alte produse de la nobilacasa.ro
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Produse similare
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-19%
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
-37%
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Ți-au plăcut aceste produse?
Fără imagine
-72%
Fără imagine
-9%
Fără imagine
Fără imagine
-29%
Fără imagine
-9%
Fără imagine
Fără imagine