Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
DomusMobila.ro

Cutie pentru paine Noris, Homla, 40x24x13 cm, plastic/lemn, negru/natur

132,00 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

  • În stoc la mezoni.ro
  • Vândut de mezoni.ro
  • Comandă direct la magazin
  • 6 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 8 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Cutie pentru paine Noris, Homla, 40x24x13 cm, plastic/lemn, negru/natur

132,00 RON
Cumpără
Brandul HOMLA vine in ajutorul dumneavoastra cu multitudinea de produse variate datorita carora veti amenaja fiecare colt al locuintei dumneavoastra asa cum va doriti. Indiferent de produsul pe care il veti alege HOMLA va va ofera stil, durabilitate, functionalitate, manopera estetica si design unic. Produsele HOMLA aduc un plus de valoarea si stil oricarei incaperi.O bucatarie bine organizata iti ofera mai multa liniste sufleteasca in rutina zilnica. Cutia pentru paine NORIS cu tocator pentru paine te ajuta sa mentii ordinea, conferind in acelasi timp un aspect elegant blatului tau de bucatarie. Combinatia de culori si lemnul natural de salcam confera intregului produs un aspect modern, dar si confortabil.Cutia pentru paine NORIS este prevazuta cu un capac din lemn pe care il poti folosi ca tocator pentru paine. Santurile speciale ajuta la retinerea firimiturilor de paine pe suprafata tocatorului.Cutia de paine NORIS este realizata din plastic si lemn de salcam. Capacul din lemn este ideal pentru felierea painii, iar designul usor o face usor de utilizat in fiecare zi.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

132,00 132,00 132,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Vine Cutie pentru paine Noris, Homla, 40x24x13 cm, plastic/lemn, negru/natur asamblat sau trebuie montat?
Majoritatea pieselor de mobilier, inclusiv Cutie pentru paine Noris, Homla, 40x24x13 cm, plastic/lemn, negru/natur, se livrează demontate, în colete plate, cu instrucțiuni și feronerie incluse — asamblarea acasă durează de regulă între 30 de minute și câteva ore, cu scule de bază. Unele magazine, printre care poate și mezoni.ro, oferă contra cost serviciu de montaj la livrare; verifică opțiunea în pagina produsului din magazin înainte de comandă.
Ce dimensiuni are Cutie pentru paine Noris, Homla, 40x24x13 cm, plastic/lemn, negru/natur și cum verific dacă se potrivește?
Dimensiunile exacte ale Cutie pentru paine Noris, Homla, 40x24x13 cm, plastic/lemn, negru/natur — lungime, lățime, înălțime și, unde e cazul, gabaritul coletelor — sunt afișate în pagina produsului de la magazinul mezoni.ro. Măsoară locul din cameră, dar nu uita traseul: uși, casa scării, lift. La canapele și dulapuri, gabaritul coletului contează la fel de mult ca dimensiunea finală a piesei montate.
Cât mă costă în total Cutie pentru paine Noris, Homla, 40x24x13 cm, plastic/lemn, negru/natur?
Cutie pentru paine Noris, Homla, 40x24x13 cm, plastic/lemn, negru/natur are acum prețul de 132.00 RON (TVA inclus) la magazinul mezoni.ro — cifră preluată automat din feedul magazinului. La mobilier, adaugă în calcul transportul: piesele voluminoase pot avea taxă de livrare dedicată, iar montajul, dacă îl vrei, se plătește separat. Totalul final îl vezi la checkout, pe site-ul magazinului.
Cum plătesc Cutie pentru paine Noris, Homla, 40x24x13 cm, plastic/lemn, negru/natur?
Plata pentru Cutie pentru paine Noris, Homla, 40x24x13 cm, plastic/lemn, negru/natur se face la magazinul mezoni.ro: card online prin procesator securizat, ramburs la livrare sau — util la mobilierul cu valoare mare — plata în rate prin cardurile de cumpărături acceptate de magazin. DomusMobila.ro nu intervine în tranzacție și nu îți vede datele de plată; noi doar te-am ajutat să găsești oferta.
Ce se întâmplă dacă Cutie pentru paine Noris, Homla, 40x24x13 cm, plastic/lemn, negru/natur nu arată bine la mine acasă?
Ai 14 zile calendaristice de la livrare să returnezi Cutie pentru paine Noris, Homla, 40x24x13 cm, plastic/lemn, negru/natur fără să dai explicații (OUG 34/2014). Condiția practică la mobilier: produsul să fie complet, în starea primită — ideal în ambalajul original, mai ales dacă nu l-ai asamblat. Ține cont că la piesele voluminoase costul transportului de retur cade de regulă în sarcina ta; procedura exactă e în politica magazinului mezoni.ro.
În cât timp ajunge Cutie pentru paine Noris, Homla, 40x24x13 cm, plastic/lemn, negru/natur la mine?
Depinde de gabarit: accesoriile pleacă prin curier standard și ajung în 1-3 zile lucrătoare, iar mobilierul voluminos ca Cutie pentru paine Noris, Homla, 40x24x13 cm, plastic/lemn, negru/natur poate merge prin transport dedicat, cu termen de 3-7 zile lucrătoare și programare telefonică la livrare. Detaliile exacte ți le dă magazinul mezoni.ro la finalizarea comenzii. Sfat: nu programa montajul înainte să ai coletele la ușă.
Ce garanție primesc la Cutie pentru paine Noris, Homla, 40x24x13 cm, plastic/lemn, negru/natur?
Pentru Cutie pentru paine Noris, Homla, 40x24x13 cm, plastic/lemn, negru/natur magazinul mezoni.ro răspunde prin garanția legală de conformitate de minimum 2 ani (Legea 449/2003 + OUG 140/2021): balamale defecte, feronerie lipsă, blat crăpat din fabricație — toate se remediază prin reparare, înlocuire sau restituirea banilor. Verifică coletele la primire și semnalează transportatorului eventualele lovituri; factura din colet e actul tău de garanție.
E disponibil Cutie pentru paine Noris, Homla, 40x24x13 cm, plastic/lemn, negru/natur chiar acum?
Statusul din feedul magazinului mezoni.ro spune: în stoc. La mobilier, disponibilitatea merită tratată serios — seriile de producție se schimbă, iar o piesă epuizată poate reveni în alt finisaj sau deloc. Dacă piesa e în stoc și dimensiunile îți convin, finalizează comanda; dacă nu, caută pe DomusMobila.ro modele echivalente de la alte magazine partenere.
De ce comanda Cutie pentru paine Noris, Homla, 40x24x13 cm, plastic/lemn, negru/natur nu se face direct pe DomusMobila.ro?
Pentru că noi suntem vitrina, nu depozitul. DomusMobila.ro adună într-un singur loc ofertele de mobilier ale magazinelor partenere ca să compari prețuri și modele fără să sari între zece tab-uri. Stocul, plata, transportul și garanția pentru Cutie pentru paine Noris, Homla, 40x24x13 cm, plastic/lemn, negru/natur aparțin magazinului mezoni.ro, la care închei efectiv comanda. Dacă datele diferă între noi și magazin, cele din magazin primează.
Aștept o reducere la Cutie pentru paine Noris, Homla, 40x24x13 cm, plastic/lemn, negru/natur sau cumpăr acum?
Prețul de azi, 132.00 RON, vine direct din feedul mezoni.ro și se actualizează automat — dacă magazinul taie prețul, vezi imediat aici. La mobilier reducerile apar ciclic, la schimbările de colecție și de Black Friday, dar și stocurile se epuizează definitiv mai des decât la alte produse. Dacă piesa e exact ce cauți și dimensiunile bat, așteptarea are și ea un preț.

Alte produse de la mezoni.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies