Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
DomusMobila.ro

Fotoliu ELTAP, Asgard, 105x92x88 cm, lemn/poliester, verde inchis

1.933,00 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

  • În stoc la mezoni.ro
  • Vândut de mezoni.ro
  • Comandă direct la magazin
  • 3 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 28 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Fotoliu ELTAP, Asgard, 105x92x88 cm, lemn/poliester, verde inchis

1.933,00 RON
Cumpără
Fotoliul Asgard este o piesa de mobilier spatioasa si eleganta care se mentine intr-un design clasic. Prin matlasarea sa decorativa pe picioarele din lemn si pe spatar - va imbogati orice colt obisnuit al casei. Fotoliul are, de asemenea, un sezut adanc si neted, spatar conturat, perna spatioasa si o multitudine de variante de culoare. Confortul incredibil al fotoliului nostru este influentat si de umplutura acestuia. Un arc tip val in combinatie cu spuma T30 este o solutie excelenta pentru cunoscatorii de confort. Datorita lor, sezutul este profilat corespunzator, iar coloana vertebrala este asigurata corespunzator in timpul utilizarii. Acest model, in functie de preferintele dvs., poate fi plasat in dormitor, living sau studio. Va recomandam pe deplin mobilierul nostru Asgard. O astfel de alegere nu dezamageste niciodata!Compozitie materialMaterial tapiterie: 100% poliester (tesatura primara Kronos 19).Material cadru: lemn de pinUmplutura sezut: spuma-T3030Umplutura spatar: spuma-T2542Numar perne decorative: 1Material perna: poliesterUmplutura perna: spumaPicioare din lemn de culoare sonoma.Informatii si dimensiuni specificeLungime sezut: 70 cmAdancime sezut: 52 cmInaltime sezut: 48 cmInaltime picioare: 16 cmGreutatea maxima suportata: 110 kgProdusul necesita asamblare. Asamblat partial.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

1.933,00 1.933,00 1.933,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Vine Fotoliu ELTAP, Asgard, 105x92x88 cm, lemn/poliester, verde inchis asamblat sau trebuie montat?
Majoritatea pieselor de mobilier, inclusiv Fotoliu ELTAP, Asgard, 105x92x88 cm, lemn/poliester, verde inchis, se livrează demontate, în colete plate, cu instrucțiuni și feronerie incluse — asamblarea acasă durează de regulă între 30 de minute și câteva ore, cu scule de bază. Unele magazine, printre care poate și mezoni.ro, oferă contra cost serviciu de montaj la livrare; verifică opțiunea în pagina produsului din magazin înainte de comandă.
Ce dimensiuni are Fotoliu ELTAP, Asgard, 105x92x88 cm, lemn/poliester, verde inchis și cum verific dacă se potrivește?
Dimensiunile exacte ale Fotoliu ELTAP, Asgard, 105x92x88 cm, lemn/poliester, verde inchis — lungime, lățime, înălțime și, unde e cazul, gabaritul coletelor — sunt afișate în pagina produsului de la magazinul mezoni.ro. Măsoară locul din cameră, dar nu uita traseul: uși, casa scării, lift. La canapele și dulapuri, gabaritul coletului contează la fel de mult ca dimensiunea finală a piesei montate.
Cât mă costă în total Fotoliu ELTAP, Asgard, 105x92x88 cm, lemn/poliester, verde inchis?
Fotoliu ELTAP, Asgard, 105x92x88 cm, lemn/poliester, verde inchis are acum prețul de 1933.00 RON (TVA inclus) la magazinul mezoni.ro — cifră preluată automat din feedul magazinului. La mobilier, adaugă în calcul transportul: piesele voluminoase pot avea taxă de livrare dedicată, iar montajul, dacă îl vrei, se plătește separat. Totalul final îl vezi la checkout, pe site-ul magazinului.
Cum plătesc Fotoliu ELTAP, Asgard, 105x92x88 cm, lemn/poliester, verde inchis?
Plata pentru Fotoliu ELTAP, Asgard, 105x92x88 cm, lemn/poliester, verde inchis se face la magazinul mezoni.ro: card online prin procesator securizat, ramburs la livrare sau — util la mobilierul cu valoare mare — plata în rate prin cardurile de cumpărături acceptate de magazin. DomusMobila.ro nu intervine în tranzacție și nu îți vede datele de plată; noi doar te-am ajutat să găsești oferta.
Ce se întâmplă dacă Fotoliu ELTAP, Asgard, 105x92x88 cm, lemn/poliester, verde inchis nu arată bine la mine acasă?
Ai 14 zile calendaristice de la livrare să returnezi Fotoliu ELTAP, Asgard, 105x92x88 cm, lemn/poliester, verde inchis fără să dai explicații (OUG 34/2014). Condiția practică la mobilier: produsul să fie complet, în starea primită — ideal în ambalajul original, mai ales dacă nu l-ai asamblat. Ține cont că la piesele voluminoase costul transportului de retur cade de regulă în sarcina ta; procedura exactă e în politica magazinului mezoni.ro.
În cât timp ajunge Fotoliu ELTAP, Asgard, 105x92x88 cm, lemn/poliester, verde inchis la mine?
Depinde de gabarit: accesoriile pleacă prin curier standard și ajung în 1-3 zile lucrătoare, iar mobilierul voluminos ca Fotoliu ELTAP, Asgard, 105x92x88 cm, lemn/poliester, verde inchis poate merge prin transport dedicat, cu termen de 3-7 zile lucrătoare și programare telefonică la livrare. Detaliile exacte ți le dă magazinul mezoni.ro la finalizarea comenzii. Sfat: nu programa montajul înainte să ai coletele la ușă.
Ce garanție primesc la Fotoliu ELTAP, Asgard, 105x92x88 cm, lemn/poliester, verde inchis?
Pentru Fotoliu ELTAP, Asgard, 105x92x88 cm, lemn/poliester, verde inchis magazinul mezoni.ro răspunde prin garanția legală de conformitate de minimum 2 ani (Legea 449/2003 + OUG 140/2021): balamale defecte, feronerie lipsă, blat crăpat din fabricație — toate se remediază prin reparare, înlocuire sau restituirea banilor. Verifică coletele la primire și semnalează transportatorului eventualele lovituri; factura din colet e actul tău de garanție.
E disponibil Fotoliu ELTAP, Asgard, 105x92x88 cm, lemn/poliester, verde inchis chiar acum?
Statusul din feedul magazinului mezoni.ro spune: în stoc. La mobilier, disponibilitatea merită tratată serios — seriile de producție se schimbă, iar o piesă epuizată poate reveni în alt finisaj sau deloc. Dacă piesa e în stoc și dimensiunile îți convin, finalizează comanda; dacă nu, caută pe DomusMobila.ro modele echivalente de la alte magazine partenere.
De ce comanda Fotoliu ELTAP, Asgard, 105x92x88 cm, lemn/poliester, verde inchis nu se face direct pe DomusMobila.ro?
Pentru că noi suntem vitrina, nu depozitul. DomusMobila.ro adună într-un singur loc ofertele de mobilier ale magazinelor partenere ca să compari prețuri și modele fără să sari între zece tab-uri. Stocul, plata, transportul și garanția pentru Fotoliu ELTAP, Asgard, 105x92x88 cm, lemn/poliester, verde inchis aparțin magazinului mezoni.ro, la care închei efectiv comanda. Dacă datele diferă între noi și magazin, cele din magazin primează.
Aștept o reducere la Fotoliu ELTAP, Asgard, 105x92x88 cm, lemn/poliester, verde inchis sau cumpăr acum?
Prețul de azi, 1933.00 RON, vine direct din feedul mezoni.ro și se actualizează automat — dacă magazinul taie prețul, vezi imediat aici. La mobilier reducerile apar ciclic, la schimbările de colecție și de Black Friday, dar și stocurile se epuizează definitiv mai des decât la alte produse. Dacă piesa e exact ce cauți și dimensiunile bat, așteptarea are și ea un preț.

Alte produse de la mezoni.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies