Decoratiune ren cu fusta Galant, Homla, 90 cm, poliester, bej
194,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- În stoc la mezoni.ro
- Vândut de mezoni.ro
- Comandă direct la magazin
- 2 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 13 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Decoratiune ren cu fusta Galant, Homla, 90 cm, poliester, bej
194,00 RON
Brandul HOMLA vine in ajutorul dumneavoastra cu multitudinea de produse variate datorita carora veti amenaja fiecare colt al locuintei dumneavoastra asa cum va doriti. Indiferent de produsul pe care il veti alege HOMLA va va ofera stil, durabilitate, functionalitate, manopera estetica si design unic. Produsele HOMLA aduc un plus de valoarea si stil oricarei incaperi.Decoratiunea GALANT cu picioare telescopice este o decoratiune de Craciun frumoasa. Datorita picioarelor sale telescopice, renul atinge o inaltime de pana la 90 cm, ceea ce il face frumos prezentat langa bradul de Craciun, semineu sau pe hol, primind membrii casei si oaspeti.Ornamentul de Craciun este fabricat din poliester de inalta calitate. Este rezistent la deteriorari, asa ca va rezista multe sezoane.
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Vine Decoratiune ren cu fusta Galant, Homla, 90 cm, poliester, bej asamblat sau trebuie montat?
Majoritatea pieselor de mobilier, inclusiv Decoratiune ren cu fusta Galant, Homla, 90 cm, poliester, bej, se livrează demontate, în colete plate, cu instrucțiuni și feronerie incluse — asamblarea acasă durează de regulă între 30 de minute și câteva ore, cu scule de bază. Unele magazine, printre care poate și mezoni.ro, oferă contra cost serviciu de montaj la livrare; verifică opțiunea în pagina produsului din magazin înainte de comandă.
Ce dimensiuni are Decoratiune ren cu fusta Galant, Homla, 90 cm, poliester, bej și cum verific dacă se potrivește?
Dimensiunile exacte ale Decoratiune ren cu fusta Galant, Homla, 90 cm, poliester, bej — lungime, lățime, înălțime și, unde e cazul, gabaritul coletelor — sunt afișate în pagina produsului de la magazinul mezoni.ro. Măsoară locul din cameră, dar nu uita traseul: uși, casa scării, lift. La canapele și dulapuri, gabaritul coletului contează la fel de mult ca dimensiunea finală a piesei montate.
Cât mă costă în total Decoratiune ren cu fusta Galant, Homla, 90 cm, poliester, bej?
Decoratiune ren cu fusta Galant, Homla, 90 cm, poliester, bej are acum prețul de 194.00 RON (TVA inclus) la magazinul mezoni.ro — cifră preluată automat din feedul magazinului. La mobilier, adaugă în calcul transportul: piesele voluminoase pot avea taxă de livrare dedicată, iar montajul, dacă îl vrei, se plătește separat. Totalul final îl vezi la checkout, pe site-ul magazinului.
Cum plătesc Decoratiune ren cu fusta Galant, Homla, 90 cm, poliester, bej?
Plata pentru Decoratiune ren cu fusta Galant, Homla, 90 cm, poliester, bej se face la magazinul mezoni.ro: card online prin procesator securizat, ramburs la livrare sau — util la mobilierul cu valoare mare — plata în rate prin cardurile de cumpărături acceptate de magazin. DomusMobila.ro nu intervine în tranzacție și nu îți vede datele de plată; noi doar te-am ajutat să găsești oferta.
Ce se întâmplă dacă Decoratiune ren cu fusta Galant, Homla, 90 cm, poliester, bej nu arată bine la mine acasă?
Ai 14 zile calendaristice de la livrare să returnezi Decoratiune ren cu fusta Galant, Homla, 90 cm, poliester, bej fără să dai explicații (OUG 34/2014). Condiția practică la mobilier: produsul să fie complet, în starea primită — ideal în ambalajul original, mai ales dacă nu l-ai asamblat. Ține cont că la piesele voluminoase costul transportului de retur cade de regulă în sarcina ta; procedura exactă e în politica magazinului mezoni.ro.
În cât timp ajunge Decoratiune ren cu fusta Galant, Homla, 90 cm, poliester, bej la mine?
Depinde de gabarit: accesoriile pleacă prin curier standard și ajung în 1-3 zile lucrătoare, iar mobilierul voluminos ca Decoratiune ren cu fusta Galant, Homla, 90 cm, poliester, bej poate merge prin transport dedicat, cu termen de 3-7 zile lucrătoare și programare telefonică la livrare. Detaliile exacte ți le dă magazinul mezoni.ro la finalizarea comenzii. Sfat: nu programa montajul înainte să ai coletele la ușă.
Ce garanție primesc la Decoratiune ren cu fusta Galant, Homla, 90 cm, poliester, bej?
Pentru Decoratiune ren cu fusta Galant, Homla, 90 cm, poliester, bej magazinul mezoni.ro răspunde prin garanția legală de conformitate de minimum 2 ani (Legea 449/2003 + OUG 140/2021): balamale defecte, feronerie lipsă, blat crăpat din fabricație — toate se remediază prin reparare, înlocuire sau restituirea banilor. Verifică coletele la primire și semnalează transportatorului eventualele lovituri; factura din colet e actul tău de garanție.
E disponibil Decoratiune ren cu fusta Galant, Homla, 90 cm, poliester, bej chiar acum?
Statusul din feedul magazinului mezoni.ro spune: în stoc. La mobilier, disponibilitatea merită tratată serios — seriile de producție se schimbă, iar o piesă epuizată poate reveni în alt finisaj sau deloc. Dacă piesa e în stoc și dimensiunile îți convin, finalizează comanda; dacă nu, caută pe DomusMobila.ro modele echivalente de la alte magazine partenere.
De ce comanda Decoratiune ren cu fusta Galant, Homla, 90 cm, poliester, bej nu se face direct pe DomusMobila.ro?
Pentru că noi suntem vitrina, nu depozitul. DomusMobila.ro adună într-un singur loc ofertele de mobilier ale magazinelor partenere ca să compari prețuri și modele fără să sari între zece tab-uri. Stocul, plata, transportul și garanția pentru Decoratiune ren cu fusta Galant, Homla, 90 cm, poliester, bej aparțin magazinului mezoni.ro, la care închei efectiv comanda. Dacă datele diferă între noi și magazin, cele din magazin primează.
Aștept o reducere la Decoratiune ren cu fusta Galant, Homla, 90 cm, poliester, bej sau cumpăr acum?
Prețul de azi, 194.00 RON, vine direct din feedul mezoni.ro și se actualizează automat — dacă magazinul taie prețul, vezi imediat aici. La mobilier reducerile apar ciclic, la schimbările de colecție și de Black Friday, dar și stocurile se epuizează definitiv mai des decât la alte produse. Dacă piesa e exact ce cauți și dimensiunile bat, așteptarea are și ea un preț.
Alte produse de la mezoni.ro
Popular
Fără imagine
-9%
Popular
Fără imagine
-8%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-8%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-8%
Popular
Fără imagine
-8%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-8%
Popular
Fără imagine
-8%
Popular
Fără imagine
Produse similare
Fără imagine
-64%
Fără imagine
Fără imagine
-19%
Fără imagine
-50%
Fără imagine
-59%
Fără imagine
Fără imagine
-50%
Fără imagine
-50%
Fără imagine
-59%
Fără imagine
-54%
Fără imagine
-35%
Fără imagine
Ți-au plăcut aceste produse?
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine