Bol FORATO, 24x17x10 cm
249,90 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- În stoc la nobilacasa.ro
- Vândut de nobilacasa.ro
- Comandă direct la magazin
- 2 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 37 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Bol FORATO, 24x17x10 cm
249,90 RON
Acest bol decorativ face parte din colectia de sticlarie de Murano, eleganta si plina de rafinament. Aproape de Venetia, pe o mica insula numita Murano, mestesugarii mostenesc din tata in fiu secretele prelucrarii sticlei, si din sec. XIII. produc materia prima pentru obiecte de artizanat deosebite. Fiind lucrate manual, pot aparea mici imperfectiuni sau bule de aer. Acestea nu se considera defecte. Bolul decorativ este un cadou ideal pentru femeile care apreciaza arta, rafinamentul si originalitatea. Fie ca este vorba de ziua de nastere, aniversare sau orice alta ocazie speciala, bolul din sticla Murano va fi un dar memorabil si pretuit. Cu un design clasic si sofisticat, bolul Forato din sticla Murano se integreaza perfect in orice decor, aducand un plus de eleganta si stil.
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Vine Bol FORATO, 24x17x10 cm asamblat sau trebuie montat?
Majoritatea pieselor de mobilier, inclusiv Bol FORATO, 24x17x10 cm, se livrează demontate, în colete plate, cu instrucțiuni și feronerie incluse — asamblarea acasă durează de regulă între 30 de minute și câteva ore, cu scule de bază. Unele magazine, printre care poate și nobilacasa.ro, oferă contra cost serviciu de montaj la livrare; verifică opțiunea în pagina produsului din magazin înainte de comandă.
Ce dimensiuni are Bol FORATO, 24x17x10 cm și cum verific dacă se potrivește?
Dimensiunile exacte ale Bol FORATO, 24x17x10 cm — lungime, lățime, înălțime și, unde e cazul, gabaritul coletelor — sunt afișate în pagina produsului de la magazinul nobilacasa.ro. Măsoară locul din cameră, dar nu uita traseul: uși, casa scării, lift. La canapele și dulapuri, gabaritul coletului contează la fel de mult ca dimensiunea finală a piesei montate.
Cât mă costă în total Bol FORATO, 24x17x10 cm?
Bol FORATO, 24x17x10 cm are acum prețul de 249.90 RON (TVA inclus) la magazinul nobilacasa.ro — cifră preluată automat din feedul magazinului. La mobilier, adaugă în calcul transportul: piesele voluminoase pot avea taxă de livrare dedicată, iar montajul, dacă îl vrei, se plătește separat. Totalul final îl vezi la checkout, pe site-ul magazinului.
Cum plătesc Bol FORATO, 24x17x10 cm?
Plata pentru Bol FORATO, 24x17x10 cm se face la magazinul nobilacasa.ro: card online prin procesator securizat, ramburs la livrare sau — util la mobilierul cu valoare mare — plata în rate prin cardurile de cumpărături acceptate de magazin. DomusMobila.ro nu intervine în tranzacție și nu îți vede datele de plată; noi doar te-am ajutat să găsești oferta.
Ce se întâmplă dacă Bol FORATO, 24x17x10 cm nu arată bine la mine acasă?
Ai 14 zile calendaristice de la livrare să returnezi Bol FORATO, 24x17x10 cm fără să dai explicații (OUG 34/2014). Condiția practică la mobilier: produsul să fie complet, în starea primită — ideal în ambalajul original, mai ales dacă nu l-ai asamblat. Ține cont că la piesele voluminoase costul transportului de retur cade de regulă în sarcina ta; procedura exactă e în politica magazinului nobilacasa.ro.
În cât timp ajunge Bol FORATO, 24x17x10 cm la mine?
Depinde de gabarit: accesoriile pleacă prin curier standard și ajung în 1-3 zile lucrătoare, iar mobilierul voluminos ca Bol FORATO, 24x17x10 cm poate merge prin transport dedicat, cu termen de 3-7 zile lucrătoare și programare telefonică la livrare. Detaliile exacte ți le dă magazinul nobilacasa.ro la finalizarea comenzii. Sfat: nu programa montajul înainte să ai coletele la ușă.
Ce garanție primesc la Bol FORATO, 24x17x10 cm?
Pentru Bol FORATO, 24x17x10 cm magazinul nobilacasa.ro răspunde prin garanția legală de conformitate de minimum 2 ani (Legea 449/2003 + OUG 140/2021): balamale defecte, feronerie lipsă, blat crăpat din fabricație — toate se remediază prin reparare, înlocuire sau restituirea banilor. Verifică coletele la primire și semnalează transportatorului eventualele lovituri; factura din colet e actul tău de garanție.
E disponibil Bol FORATO, 24x17x10 cm chiar acum?
Statusul din feedul magazinului nobilacasa.ro spune: în stoc. La mobilier, disponibilitatea merită tratată serios — seriile de producție se schimbă, iar o piesă epuizată poate reveni în alt finisaj sau deloc. Dacă piesa e în stoc și dimensiunile îți convin, finalizează comanda; dacă nu, caută pe DomusMobila.ro modele echivalente de la alte magazine partenere.
De ce comanda Bol FORATO, 24x17x10 cm nu se face direct pe DomusMobila.ro?
Pentru că noi suntem vitrina, nu depozitul. DomusMobila.ro adună într-un singur loc ofertele de mobilier ale magazinelor partenere ca să compari prețuri și modele fără să sari între zece tab-uri. Stocul, plata, transportul și garanția pentru Bol FORATO, 24x17x10 cm aparțin magazinului nobilacasa.ro, la care închei efectiv comanda. Dacă datele diferă între noi și magazin, cele din magazin primează.
Aștept o reducere la Bol FORATO, 24x17x10 cm sau cumpăr acum?
Prețul de azi, 249.90 RON, vine direct din feedul nobilacasa.ro și se actualizează automat — dacă magazinul taie prețul, vezi imediat aici. La mobilier reducerile apar ciclic, la schimbările de colecție și de Black Friday, dar și stocurile se epuizează definitiv mai des decât la alte produse. Dacă piesa e exact ce cauți și dimensiunile bat, așteptarea are și ea un preț.
Alte produse de la nobilacasa.ro
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Produse similare
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-2%
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine