Veioza NOCTURN, 25 cm, ceramica, negru
79,90 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- În stoc la nobilacasa.ro
- Vândut de nobilacasa.ro
- Comandă direct la magazin
- 7 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 48 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Veioza NOCTURN, 25 cm, ceramica, negru
79,90 RON
Veioza NOCTURN de la Nobila Casa aduce o lumina calda pe noptiera. Cu inaltimea de 25 cm, are formatul potrivit pentru a sta langa pat fara sa ocupe tot spatiul.Realizata din ceramica si plastic in nuanta negru, aceasta veioza are baza sferica si abajur cilindric, doua forme simple care se completeaza reciproc. Ceramica da greutate bazei, asa ca veioza sta stabil chiar si pe o noptiera ingusta. Nuanta inchisa se remarca pe mobilierul deschis la culoare si se integreaza discret in interioarele contemporane.Formatul compact o face potrivita si pentru un birou sau o comoda. Reprezinta o idee de cadou inspirata pentru mutarea intr-o locuinta noua, pentru cineva care citeste seara sau ca atentie pentru amenajarea unui dormitor. Disponibila la Nobila Casa.
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Vine Veioza NOCTURN, 25 cm, ceramica, negru asamblat sau trebuie montat?
Majoritatea pieselor de mobilier, inclusiv Veioza NOCTURN, 25 cm, ceramica, negru, se livrează demontate, în colete plate, cu instrucțiuni și feronerie incluse — asamblarea acasă durează de regulă între 30 de minute și câteva ore, cu scule de bază. Unele magazine, printre care poate și nobilacasa.ro, oferă contra cost serviciu de montaj la livrare; verifică opțiunea în pagina produsului din magazin înainte de comandă.
Ce dimensiuni are Veioza NOCTURN, 25 cm, ceramica, negru și cum verific dacă se potrivește?
Dimensiunile exacte ale Veioza NOCTURN, 25 cm, ceramica, negru — lungime, lățime, înălțime și, unde e cazul, gabaritul coletelor — sunt afișate în pagina produsului de la magazinul nobilacasa.ro. Măsoară locul din cameră, dar nu uita traseul: uși, casa scării, lift. La canapele și dulapuri, gabaritul coletului contează la fel de mult ca dimensiunea finală a piesei montate.
Cât mă costă în total Veioza NOCTURN, 25 cm, ceramica, negru?
Veioza NOCTURN, 25 cm, ceramica, negru are acum prețul de 79.90 RON (TVA inclus) la magazinul nobilacasa.ro — cifră preluată automat din feedul magazinului. La mobilier, adaugă în calcul transportul: piesele voluminoase pot avea taxă de livrare dedicată, iar montajul, dacă îl vrei, se plătește separat. Totalul final îl vezi la checkout, pe site-ul magazinului.
Cum plătesc Veioza NOCTURN, 25 cm, ceramica, negru?
Plata pentru Veioza NOCTURN, 25 cm, ceramica, negru se face la magazinul nobilacasa.ro: card online prin procesator securizat, ramburs la livrare sau — util la mobilierul cu valoare mare — plata în rate prin cardurile de cumpărături acceptate de magazin. DomusMobila.ro nu intervine în tranzacție și nu îți vede datele de plată; noi doar te-am ajutat să găsești oferta.
Ce se întâmplă dacă Veioza NOCTURN, 25 cm, ceramica, negru nu arată bine la mine acasă?
Ai 14 zile calendaristice de la livrare să returnezi Veioza NOCTURN, 25 cm, ceramica, negru fără să dai explicații (OUG 34/2014). Condiția practică la mobilier: produsul să fie complet, în starea primită — ideal în ambalajul original, mai ales dacă nu l-ai asamblat. Ține cont că la piesele voluminoase costul transportului de retur cade de regulă în sarcina ta; procedura exactă e în politica magazinului nobilacasa.ro.
În cât timp ajunge Veioza NOCTURN, 25 cm, ceramica, negru la mine?
Depinde de gabarit: accesoriile pleacă prin curier standard și ajung în 1-3 zile lucrătoare, iar mobilierul voluminos ca Veioza NOCTURN, 25 cm, ceramica, negru poate merge prin transport dedicat, cu termen de 3-7 zile lucrătoare și programare telefonică la livrare. Detaliile exacte ți le dă magazinul nobilacasa.ro la finalizarea comenzii. Sfat: nu programa montajul înainte să ai coletele la ușă.
Ce garanție primesc la Veioza NOCTURN, 25 cm, ceramica, negru?
Pentru Veioza NOCTURN, 25 cm, ceramica, negru magazinul nobilacasa.ro răspunde prin garanția legală de conformitate de minimum 2 ani (Legea 449/2003 + OUG 140/2021): balamale defecte, feronerie lipsă, blat crăpat din fabricație — toate se remediază prin reparare, înlocuire sau restituirea banilor. Verifică coletele la primire și semnalează transportatorului eventualele lovituri; factura din colet e actul tău de garanție.
E disponibil Veioza NOCTURN, 25 cm, ceramica, negru chiar acum?
Statusul din feedul magazinului nobilacasa.ro spune: în stoc. La mobilier, disponibilitatea merită tratată serios — seriile de producție se schimbă, iar o piesă epuizată poate reveni în alt finisaj sau deloc. Dacă piesa e în stoc și dimensiunile îți convin, finalizează comanda; dacă nu, caută pe DomusMobila.ro modele echivalente de la alte magazine partenere.
De ce comanda Veioza NOCTURN, 25 cm, ceramica, negru nu se face direct pe DomusMobila.ro?
Pentru că noi suntem vitrina, nu depozitul. DomusMobila.ro adună într-un singur loc ofertele de mobilier ale magazinelor partenere ca să compari prețuri și modele fără să sari între zece tab-uri. Stocul, plata, transportul și garanția pentru Veioza NOCTURN, 25 cm, ceramica, negru aparțin magazinului nobilacasa.ro, la care închei efectiv comanda. Dacă datele diferă între noi și magazin, cele din magazin primează.
Aștept o reducere la Veioza NOCTURN, 25 cm, ceramica, negru sau cumpăr acum?
Prețul de azi, 79.90 RON, vine direct din feedul nobilacasa.ro și se actualizează automat — dacă magazinul taie prețul, vezi imediat aici. La mobilier reducerile apar ciclic, la schimbările de colecție și de Black Friday, dar și stocurile se epuizează definitiv mai des decât la alte produse. Dacă piesa e exact ce cauți și dimensiunile bat, așteptarea are și ea un preț.
Alte produse de la nobilacasa.ro
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Produse similare
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine