Scaun de birou, Songmics, respirabil, 60.8x58x86-96 cm, 150 kg, gri dove
591,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- În stoc la mezoni.ro
- Vândut de mezoni.ro
- Comandă direct la magazin
- 6 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 54 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Scaun de birou, Songmics, respirabil, 60.8x58x86-96 cm, 150 kg, gri dove
591,00 RON
Confortul este pe primul loc: Spatarul si sezutul acestui scaun de birou sunt bine captusite, iar husa moale din material textil cu aspect de in, respirabil, ofera un plus de confort. Inaltimea sezutului poate fi reglata, iar cotierele practice ofera un sprijin confortabil pentru brate si umeri.Asamblare usoara: Datorita uneltei de montare incluse si instructiunilor usor de urmat (limba engleza nu este garantata), acest scaun de birou poate fi asamblat rapid. Este necesara strangerea a doar 4 suruburi.Design cu linii elegante: Cotierele si spatarul au forme curbate, concepute pentru a oferi un confort sporit, dar si pentru a adauga o nota moderna locuintei tale.Sigur si stabil: Acest scaun rotativ poate sustine pana la 120 kg. Arcul pneumatic a fost testat de TÜV Rheinland conform EN16955:2017-04, clasa 3 (nr. 182836; titular: furnizor), contribuind la siguranta si stabilitatea scaunului.Ce primesti: Un scaun de birou confortabil de la SONGMICS, cu inaltime reglabila, potrivit pentru biroul de acasa, birou, dormitor sau living.Specificatii:Culoare: griMaterial: cadru din otel si placaj, umplutura din spuma, suprafata din material textil cu aspect de in, roti din plastic PUDimensiuni totale scaun: 65 x 69 x (83-93) cmInaltime sezut de la podea: 45-55 cmDimensiuni sezut: 47,5 x 44 cm (L x l)Inaltime spatar: 49 cmGreutate produs: 9,4 kgGreutate maxima suportata: 120 kgContinutul pachetului:1 x Scaun de birou1 x Kit de accesorii1 x Manual de instructiuni (germana, engleza, italiana, franceza, spaniola)
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Vine Scaun de birou, Songmics, respirabil, 60.8x58x86-96 cm, 150 kg, gri dove asamblat sau trebuie montat?
Majoritatea pieselor de mobilier, inclusiv Scaun de birou, Songmics, respirabil, 60.8x58x86-96 cm, 150 kg, gri dove, se livrează demontate, în colete plate, cu instrucțiuni și feronerie incluse — asamblarea acasă durează de regulă între 30 de minute și câteva ore, cu scule de bază. Unele magazine, printre care poate și mezoni.ro, oferă contra cost serviciu de montaj la livrare; verifică opțiunea în pagina produsului din magazin înainte de comandă.
Ce dimensiuni are Scaun de birou, Songmics, respirabil, 60.8x58x86-96 cm, 150 kg, gri dove și cum verific dacă se potrivește?
Dimensiunile exacte ale Scaun de birou, Songmics, respirabil, 60.8x58x86-96 cm, 150 kg, gri dove — lungime, lățime, înălțime și, unde e cazul, gabaritul coletelor — sunt afișate în pagina produsului de la magazinul mezoni.ro. Măsoară locul din cameră, dar nu uita traseul: uși, casa scării, lift. La canapele și dulapuri, gabaritul coletului contează la fel de mult ca dimensiunea finală a piesei montate.
Cât mă costă în total Scaun de birou, Songmics, respirabil, 60.8x58x86-96 cm, 150 kg, gri dove?
Scaun de birou, Songmics, respirabil, 60.8x58x86-96 cm, 150 kg, gri dove are acum prețul de 591.00 RON (TVA inclus) la magazinul mezoni.ro — cifră preluată automat din feedul magazinului. La mobilier, adaugă în calcul transportul: piesele voluminoase pot avea taxă de livrare dedicată, iar montajul, dacă îl vrei, se plătește separat. Totalul final îl vezi la checkout, pe site-ul magazinului.
Cum plătesc Scaun de birou, Songmics, respirabil, 60.8x58x86-96 cm, 150 kg, gri dove?
Plata pentru Scaun de birou, Songmics, respirabil, 60.8x58x86-96 cm, 150 kg, gri dove se face la magazinul mezoni.ro: card online prin procesator securizat, ramburs la livrare sau — util la mobilierul cu valoare mare — plata în rate prin cardurile de cumpărături acceptate de magazin. DomusMobila.ro nu intervine în tranzacție și nu îți vede datele de plată; noi doar te-am ajutat să găsești oferta.
Ce se întâmplă dacă Scaun de birou, Songmics, respirabil, 60.8x58x86-96 cm, 150 kg, gri dove nu arată bine la mine acasă?
Ai 14 zile calendaristice de la livrare să returnezi Scaun de birou, Songmics, respirabil, 60.8x58x86-96 cm, 150 kg, gri dove fără să dai explicații (OUG 34/2014). Condiția practică la mobilier: produsul să fie complet, în starea primită — ideal în ambalajul original, mai ales dacă nu l-ai asamblat. Ține cont că la piesele voluminoase costul transportului de retur cade de regulă în sarcina ta; procedura exactă e în politica magazinului mezoni.ro.
În cât timp ajunge Scaun de birou, Songmics, respirabil, 60.8x58x86-96 cm, 150 kg, gri dove la mine?
Depinde de gabarit: accesoriile pleacă prin curier standard și ajung în 1-3 zile lucrătoare, iar mobilierul voluminos ca Scaun de birou, Songmics, respirabil, 60.8x58x86-96 cm, 150 kg, gri dove poate merge prin transport dedicat, cu termen de 3-7 zile lucrătoare și programare telefonică la livrare. Detaliile exacte ți le dă magazinul mezoni.ro la finalizarea comenzii. Sfat: nu programa montajul înainte să ai coletele la ușă.
Ce garanție primesc la Scaun de birou, Songmics, respirabil, 60.8x58x86-96 cm, 150 kg, gri dove?
Pentru Scaun de birou, Songmics, respirabil, 60.8x58x86-96 cm, 150 kg, gri dove magazinul mezoni.ro răspunde prin garanția legală de conformitate de minimum 2 ani (Legea 449/2003 + OUG 140/2021): balamale defecte, feronerie lipsă, blat crăpat din fabricație — toate se remediază prin reparare, înlocuire sau restituirea banilor. Verifică coletele la primire și semnalează transportatorului eventualele lovituri; factura din colet e actul tău de garanție.
E disponibil Scaun de birou, Songmics, respirabil, 60.8x58x86-96 cm, 150 kg, gri dove chiar acum?
Statusul din feedul magazinului mezoni.ro spune: în stoc. La mobilier, disponibilitatea merită tratată serios — seriile de producție se schimbă, iar o piesă epuizată poate reveni în alt finisaj sau deloc. Dacă piesa e în stoc și dimensiunile îți convin, finalizează comanda; dacă nu, caută pe DomusMobila.ro modele echivalente de la alte magazine partenere.
De ce comanda Scaun de birou, Songmics, respirabil, 60.8x58x86-96 cm, 150 kg, gri dove nu se face direct pe DomusMobila.ro?
Pentru că noi suntem vitrina, nu depozitul. DomusMobila.ro adună într-un singur loc ofertele de mobilier ale magazinelor partenere ca să compari prețuri și modele fără să sari între zece tab-uri. Stocul, plata, transportul și garanția pentru Scaun de birou, Songmics, respirabil, 60.8x58x86-96 cm, 150 kg, gri dove aparțin magazinului mezoni.ro, la care închei efectiv comanda. Dacă datele diferă între noi și magazin, cele din magazin primează.
Aștept o reducere la Scaun de birou, Songmics, respirabil, 60.8x58x86-96 cm, 150 kg, gri dove sau cumpăr acum?
Prețul de azi, 591.00 RON, vine direct din feedul mezoni.ro și se actualizează automat — dacă magazinul taie prețul, vezi imediat aici. La mobilier reducerile apar ciclic, la schimbările de colecție și de Black Friday, dar și stocurile se epuizează definitiv mai des decât la alte produse. Dacă piesa e exact ce cauți și dimensiunile bat, așteptarea are și ea un preț.
Alte produse de la mezoni.ro
Popular
Fără imagine
-9%
Popular
Fără imagine
-8%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-8%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-8%
Popular
Fără imagine
-8%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-8%
Popular
Fără imagine
-8%
Popular
Fără imagine
Produse similare
-30%
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
-40%
Fără imagine
-40%
Fără imagine
-35%
Fără imagine
-30%
Fără imagine
-30%
Fără imagine
-18%
Fără imagine
-30%
Fără imagine